• Свеж
Каролини Богатства KJ1177CS Зимски Снегулки Одмор Јорки Јоркшир Териер Божиќ Порибување Големи, разнобојни

Каролини Богатства KJ1177CS Зимски Снегулки Одмор Јорки Јоркшир Териер Божиќ Порибување Големи, разнобојни

DEN 303.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Каролини Богатства KJ1177 CS Зимски Снегулки Одмор Јорки / Јоркшир Териер Божиќ Порибување Големи, разнобојни Зимски Снегулки Одмор Јорки / Јоркшир Териер Божиќ Порибување. Ова Порибување содржи уметнички дела На Јоркширски Териер. Одличен подарок за сопственик На јоркширски териер. Прославете Го Божиќ со Овој Божиќен Чорап. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите Божиќни украси. Ако Зимата е една од вашите омилени сезони. Тогаш сигурно можете да го користите Овој Порибување за да додадете во вашите украси За Зимската сезона. Порибувањето има чувство на велур и може да се пере во машина. Висечко јазиче е зашиено во горниот дел од порибувањето, а порибувањето е широко приближно единаесет инчи и високо околу 18 инчи. Машина За Перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мини Божиќни Чорапи, Украси За Чорапи За Новогодишна Елка, Дедо Мраз, Снешко, Ирваси За Соседите Детски Украси За Забави

1.Совршен за полнење со низа подароци.2.големина за бонбони и разни подароци 3.Нашиот Божиќен чорап има ви

DEN 191.84