• Свеж
ЏЕМ ИКОНА-PlayStation 3

ЏЕМ ИКОНА-PlayStation 3

DEN 1104.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Реновирана ИКОНА ЗА ЏЕМ ДЕФ - Sony Play Station 3 Клучни Карактеристики И Придобивки : Музички наполнетите борбени отчукувања предизвикуваат интерактивни опасности околу вас додека вашата околина оживува и реагира на музиката. Од експлодирачки пумпи за гас до пропелери на хеликоптери што се вртат, искористувањето на вашата околина е исто толку важно како и вештините за борба меѓу прстите и прстите. Станете едно со отчукувањата за да владеете со улиците. Диџеј контролакористете ги аналогните стапчиња како грамофони за да додадете отчукувања, да менувате песни и да ја направите музиката ваше оружје. Фрлете напади со плускавци и брутални комбинации со следниот-гестурален уличен борбен систем. Борете се до вашиот сопствен beat Upload која било песна за да создадете бесконечна саундтрак што ја анимира околината и ја придвижува основната борбена механика. Докажете еднаш засекогаш кој е кралот на музиката во првата автентична видео рап битка. Станете хип хоп икона од писателите на 24 и денот на обуката, изградете империја и живејте го животот на музички магнат со потпишување уметници, управување со нивните кариери и објавување на нивните хит песни. Направете се што е потребно за да станете икона во светот на хип хопот. Но, внимавајте-никогаш не знаете кој ве гледа. Најдобрата борба на хип хопот со или против најголемите ѕвезди во хип хопот. Уметниците Како Лудакрис, Т. И., Пол Вол, Играта, Биг Бои и многу повеќе се инструментални во вашата зграда издавачка куќа и стануваат хип хоп икона.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.