• Свеж
Лесни улични пумпи за шлаканици

Лесни улични пумпи за шлаканици

DEN 598.56

Од стоката
Достапно е за нарачката

Модерно дизајниран со мала потпетица со ниски блок -потпетици, Шани од лесна улица ќе додаде во секој ансамбл. Еластичното соблекување на Gore додава малку пизаз и помага со подобро вклопување. Подобрена со лесна флексија од надворешната страна и влошена влошка што ќе ве одржува удобно, додека другите се зафатени да бидат импресионирани од вашиот стајлинг. Лесна флекс -надворешна плоча за целодневна удобност. На тренд потценуван блок -потпетица. Истегнете за вклопување и удобност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.