• Свеж
Nyla Women's Wide Sidth Rhinestone фустан пумпа црно 6

Nyla Women's Wide Sidth Rhinestone фустан пумпа црно 6

DEN 715.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пумпа за фустани со дополнителна широка ширина на Цветна Nyla работи совршено со какви било обични или формални настани. Оваа дама 2 "чевли со средна потпетица со декоративно капаче од пети од носач и сјајно ткаенина тело создава стил и изглед кој е привлечен и уникатен. Се одликува со квадратна пети, максимален ѓон на влечење гума и затворање на лизгање . Приоритетна испорака на сите производи . Глобусот. Специјализирана за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. 2 „Среден потпетица. Максимална влечна гума од надворешната страна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.