• Свеж
Јонски Домашен Облак Камера Систем

Јонски Домашен Облак Камера Систем

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис Јонска Домашна Облак Камера Систем : Вграден Wi Fi 802.11 b/g/n. Безжична Безбедност : WEP, WPA, WPA2. 720п видео резолуција. Работи Со андроид или i OS системи. микробранова порта. Омни-насочен микрофон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.