• Свеж
2.4 GHz & Bluetooth Глувчето, Полнење БЕЗЖИЧЕН LED Глувчето за vivo Т Исто Така Компатибилен СО ТВ Лаптоп Mac iPad pro Компјутер Таблет Андроид-Злато

2.4 GHz & Bluetooth Глувчето, Полнење БЕЗЖИЧЕН LED Глувчето за vivo Т Исто Така Компатибилен СО ТВ Лаптоп Mac iPad pro Компјутер

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

2.4 Ghz Поддршка Win7 Win8 Win10 Linux OS X ИЛИ Android таблет. [ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА за УДОБНОСТ] Глувчето Со Тивок клик со класичен дизајн со завршна обработка против отпечатоци ја нуди вашата рака максимална поддршка и удобност. Цврстото гумено тркало за лизгање против лизгање гарантира дека вашата рака нема да се лизне при лизгање. [ОПТИЧКИ БЕЗЖИЧЕН ЛЕД ГЛУШЕЦ на полнење] Вградената издржлива литиумска батерија од 450 мах може да трае до 500 часа по целосно полнење, а времето на подготвеност е супер долго со режимот за автоматско спиење и будење. Лесно се полни преку вклучениот USB кабел, нема потреба да ја менувате батеријата. [БЕЗ БУЧАВА] тивок звук на кликнување при притискање на копчињата, што ве оддалечува од грижата дека ќе ги вознемирувате другите, особено дома додека другите членови на семејството се одмараат, за да можете да останете фокусирани на вашата работа. [ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ] 90 дена гаранција за квалитет за овој Bluetooth глушец Од Урбанкс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

2.4 GHz & Bluetooth Глувчето, Полнење БЕЗЖИЧЕН LED Глувчето За Allview Брзина Quad Исто Така Компатибилен СО ТВ Лаптоп Mac iPad

2.4 Ghz Поддршка Win7 Win8 Win10 Linux OS X ИЛИ Android таблет [ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА за УДОБНОСТ] Глувчето Со Тивок клик с�

DEN 206.24

Логитех Безжичен Глушец Со Целосна Големина, USB Нано Приемник, Оптичко Следење DPI, Амбидекстрозно, Црвено

Безжичниот Глушец Со Целосна Големина Logitech® е лесен за употреба глушец со целосна големина што се чувст

DEN 238.08

2.4 GHz & Bluetooth Полнење На Глувчето За Моторола Работ Bluetooth Безжичен Глушец За Лаптоп Mac iPad pro Компјутерски Таблет

наполнете 2 часа пред првата употреба, синото светло ќе се вклучи при полнење, синото светло автоматски �

DEN 3.33

2.4 GHz & Bluetooth Глушец, БЕЗЖИЧЕН LED Глушец НА Полнење За Трансформаторска Подлога TF103C Исто Така Компатибилен СО ТВ Лаптоп

2.4 Ghz Поддршка Win7 Win8 Win10 Linux OS X ИЛИ Android таблет [ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА за УДОБНОСТ] Глувчето Со Тивок клик с�

DEN 1.33