• Свеж
Сон На Мене Скајлар Басинет и Спиење Покрај Креветот, Јпма Сертифициран, Лесен За Преклопување И Носење, Сино

Сон На Мене Скајлар Басинет и Спиење Покрај Креветот, Јпма Сертифициран, Лесен За Преклопување И Носење, Сино

DEN 2495.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Смислено изграден, Корпата Скилар И Спиењето Покрај Креветот е идеален за првите неколку месеци од родителството. Скиларот е лесен и пренослив, што го прави идеален за мали простори. Користете го како спиење покрај креветот-нозете се преклопуваат навнатре, приближувајќи го до душекот. Тркалата на предните нозе овозможуваат лесна прилагодливост. Цврстиот систем за ремени ви овозможува лесно да го прицврстите Скиларот на рамката на креветот. Мрежестите страни, кои можат да се спуштат со патент, овозможуваат лесно гледање на вашето бебе и обезбедуваат целосна дишење. Потпрете се за доење или утешување на вашето дете во немирна ноќ! Механизмот со пет прилагодливи висини ги собира сите видови кревети не оставајќи празнини и исто така е лесен за грбот. Поставувањето е брзо, благодарение на склопот без алатки. Скиларот е достапен со алуминиумски рамки. Доаѓа во фантастични бои, овозможувајќи убаво да се вклопи во вашата расадник! Скајларот ги исполнува сите стандарди НА АСТМ. Доаѓа со регулаторна подлога за душек од 1 инчи (34,5 Л х 20,5 W x 1h инчи) и се препорачува за бебиња до 25 фунти или 6 месеци. Димензиите на басинетот се 35,50 L x 22,5 W x 31 H инчи. Тежи 20,5 килограми. Оваа корпа има рамна површина без никаков наклон. Како спиење покрај креветот, нозете На Скиларот се преклопуваат навнатре и нанадвор приближувајќи го до душекот. Тркалата на предните нозе овозможуваат лесна прилагодливост. Мрежестите страни овозможуваат лесно гледање на вашето бебе и обезбедуваат целосна дишење. Отпакувајте ги и превртете ги страните на решетката за да ја претворите корпата во спиење покрај креветот. Пет прилагодливи височини (Прилагодувања од 26.5 > 27.5 > 28.5 > 29.5 > 30.5") Може да се користи со душек за кралица што не остава празнини и исто така е лесен за грбот. Скајларот е дизајниран имајќи ја предвид безбедноста на вашето дете и ги исполнува сите стандарди НА АСТМ. Доаѓа со регулаторната подлога за душек од 1 инчи (34,5 Л х 20,5 W x 1h инчи). Се препорачува за бебиња до 25 килограми или 6 месеци. Уживајте во брзо склопување без алатки. Цврстиот систем за ремени ви овозможува лесно да ја прицврстите корпата на рамката на креветот. Лесен и мобилен, доволно за движење од соба во соба за погодност. Скиларот е достапен со алуминиумски рамки. Оваа корпа има рамна површина без никаков наклон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.