• Свеж
Бакуган Ултра, Драгоноид Со Трансформирачка Опрема Во Баку, Оклопна Алијанса Висока Колекционерска Акциона Фигура

Бакуган Ултра, Драгоноид Со Трансформирачка Опрема Во Баку, Оклопна Алијанса Висока Колекционерска Акциона Фигура

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Напојувајте ја вашата тепачка со Оклопна Алијанса Бакуган Ултра И Баку-Опрема! Ослободете епски трансформации со прекрасно ново оружје, исто како што сте ги виделе вашите омилени ликови како користат во хит-шоуто (сега на НЕТФЛИКС)! Превртете Го Вашиот Бакуган преку металните Бакукори (вклучени два) и тие ќе скокнат отворени, менувајќи се Од Бакубал Во Бакуган ултра. Потоа, засилете ја вашата борбена моќ со испуштање на вклучената Опрема Во Баку на Врвот На Ултра Бакуган и гледајте како се трансформира! Со Баку-Опрема, влоговите се уште повисоки! Стоејќи на висина од 3 инчи, Секоја Сезона 2 Оклопна Алијанса Бакуган Ултра има неверојатни детали и симбол на својата фракција, а сега исто така можете да соберете Фракција Фузија Бакуган Ултра! Овие Бакуган комбинираат две фракции за да создадат сосема нови, уште помоќни ликови и да имаат бои од двете фракции за уникатен изглед. Кога е време за тепачка, внесете ја битката со вашето мега-моќно суштество и опрема и користете ја картичката за карактер и способност (и двете вклучени) оптимизирана за Вашиот Бакуган, за да го победите противникот. Додадете над 50 Бакуган Ултра Со Баку-Опрема во вашата колекција и создадете своја армија Воини. Со целосно нова Опрема Во Баку, ниту една битка никогаш нема да биде иста. Баку-Подгответе се и превртете се во акција со Оклопната Алијанса Бакуган Ултра и Баку-Опрема! ТРАНСФОРМАЦИЈА : Ослободете ја моќта На Бакуган Ултра и нејзиниот неверојатен скок отворен баку-Акција трансформација! Соберете Бакукори и откријте ја нивната скриена моќ. Како се тркалаш?. БАКУ-ОПРЕМА НАГОРЕ : Напојувајте ја вашата тепачка со Баку-Опрема! Овој пакет вклучува трансформирање На Баку-Опрема за целосно оружје на Вашиот Бакуган. Ниту една битка никогаш нема да биде иста!. БИТКА : Внесете Битка Арена со Вашиот Бакуган Ултра И Баку-Опрема и се соочуваат со исклучување против вашите пријатели! Само еден може да победи. Време Е За Бакуганска Тепачка!. СОБЕРИ : Собери над 50 Бакуган Ултра Со Баку-Опрема Во сезона 2, вклучувајќи ги и сите нови, дури и помоќни фракција фузија карактери! Комбинирајќи 2 фракции, споениот Бакуган има одличен изглед. Вклучува : 1 Бакуган Ултра, 1 Баку-Опрема, 2 Бакукори, 1 Карактер Картичка, 1 Способност Картичка, 1 Бакуган Играчка Борбата Правила Лист, 1 Настава Лист. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бакуган, Битка 5-Пакет, Вентус Федрус И Пирус Хидраноид, Колекционерски Картички и Бројки, За Возрасти и нагоре

Дали Ќе ја напуштите Битката Планета победничка? Започнете ја вашата колекција Бакуган со Борбениот Па�

DEN 79.52

Бакуган Ултра, фузиран Hydorous Trhyno, висока оклопна алијанса Колекционерска акција фигура и картичка за тргување

Заложбата за нега е ограничена на оригиналниот купувач на крајни корисници Повеќе начини за играње : Со

DEN 3.00