• Свеж
Сапун Сад Овална Форма Двојно Одвод Сапун Држач За Садови Дренажа

Сапун Сад Овална Форма Двојно Одвод Сапун Држач За Садови Дренажа

DEN 191.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис. Предметот е сапунско јадење направено од еколошка пп пластика. Тоа ќе ја направи вашата соба поуредена за нејзината мала големина. Сапунот може да се стави во бањата. за патување или теретана за ова прекрасно јадење со сапун. Карактеристики. - Боја : Сина.  . - Материјал : ПП.  . - Големина : 15,5 х 11 х 5см. - Одлично за патување или теретана. - Поради големината, не му треба премногу простор за да ја стави. Така, ова ќе ја направи вашата куќа поуредена. - Сапунот може да се стави во бањата. - Ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлата и екраните.   1 х Држач За Сапун. Одлично за патување или теретана. Поради големината, не му треба премногу простор за да ја стави. Така, ова ќе ја направи вашата куќа поуредена. Сапунот може да се стави во бањата. Ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлата и екраните.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Популарна Бања Бела Синатра Бања Декор Додатоци, Премија, Издржливи, Акрилна Смола, Еко-Пријателски Лосион Пумпа

Со бели завршени екстериери и гламур инспириран Од Холивуд, Овој Популарен Ансамбл За Бања Синатра бања

DEN 1.33