• Свеж
5. Преиспитано челично тркало ОЕМ, црно, се вклопува во 2007 година- Hyundai Elantra

5. Преиспитано челично тркало ОЕМ, црно, се вклопува во 2007 година- Hyundai Elantra

DEN 1120.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано челично тркало OEM, 15 x 5,5, 15 дупка , 5 лаг, 4,5 шема на завртки, офсет од 47мм, црна, без TPMS. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Тоа одговара на вашиот 2007-2010 Hyundai Elantra. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 15 x 5,5 Преиспитано ОЕМ челично тркало, црно, вклопува 2007-2010 Hyundai Elantra 15 x 5,5, 15 дупка, 5 LUG, 4,5 BOLT SOMERTH, 47мм офсет, црна, без TPMS, изработена од челик. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, насликано хиперсилвер, се вклопува во 2015 година- Седан на Крајслер

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

DEN 3.00

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани средно сребро W црн буквар, се вклопуваат во 2011 година- Dodge Pription

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

DEN 1741.12

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло пушено хиперсилвер, се вклопуваат во 2014 година- Hyundai Equus

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

DEN 5759.68