• Свеж
Модвеј Каскада Дрво Јадење Стол Во Светло Сина Боја

Модвеј Каскада Дрво Јадење Стол Во Светло Сина Боја

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Проток со органски контури На Каскадниот Јадење стол. Тенкиот профил на каскада ги комбинира сензибилитетите од средината на векот и современите во еден беспрекорен дизајн. Одликувајќи се со контурно седиште за водопад со разгорен грб изграден од обоено свиткано дрво и испрскани природни нозе од буково дрво со носилки за дополнителна поддршка, овој сигурен модерен стол за јадење поддржува до 331 фунти и надополнува различни стилови на декор. Без разлика дали во вашиот приградски стан или куќа за одмор, подигнете го вашиот декор со флуидните линии на Каскадниот Трпезариски Стол. Сетот Вклучува : . - КАСКАДА Дрво Трпезарија СТОЛ СРЕДИНАТА НА ВЕКОТ СТИЛ-Уживајте во вашата трпезарија со чисти линии и модерен профил на овој современ стол. Инспириран од средината на векот, столот може да се пофали со ретро силуета носталгична на иконски дизајн. РАЗНОВРСНА СТРАНИЧНА СТОЛИЦА-идеална форма за човечка форма, Каскадата е совршена за кујна или трпезарија, суета или биро или мал простор што живее со своето контурирано седиште за водопад и се разгоре назад. ТРАЈНА КОНСТРУКЦИЈА-Седејќи на врвот испрскани нозе од шпилка од буково дрво, насликаното седиште од иверица од свиткано дрво покажува органска флуидност, додека носилките под грант стилски интерес и издржлива поддршка. МЕРЕЊА НА СТРАНИЧНИ СТОЛЧИЊА-Дополнуваат современи, еклектични и модерни декори од средината на векот со овој елегантен страничен стол. Димензии на производот : 20,5"Л х 18,5"В х 33,5" Ч; Максимален Капацитет На Тежина : 331 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Флеш Мебел Херкулес Серија Црн Пресек Назад Метал Ресторан Стол - Махагони Дрво Назад, Бургундија Винил Седиште

Создадете искуство за јадење од прва стапка нудејќи им на вашите покровители одлична храна, услуга и ат�

DEN 1129.44