• Свеж
Americus Touring Plus All Season 225 60R 98H Патнички гуми се вклопуваат: Subaru Outback 2.5i, Subaru Outback I

Americus Touring Plus All Season 225 60R 98H Патнички гуми се вклопуваат: Subaru Outback 2.5i, Subaru Outback I

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Americus Touring Plus 225/60 R16 98 Hover View Designed за помали или средни возила, Americus Touring Plus нуди долго абење и влечење во текот на целата прифатлива цена. Дизајнот на шарите ја подобрува одговорот на управувачот и способноста за прицврстување. Добри начини на патот за тивко, удобно возење. Дизајнот на ниска отпорност на тркалање ја зголемува економичноста на горивото. Четири кружни жлебови ја подобруваат влечење во услови на влажно време со канализирање на вода од контактната лепенка на гумата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.