• Свеж
Тир Arсун АРЕСТА ЗГ 255 55Р 107Х Како А С Цела Сезона Одговара: Шевролет Траверс ЛТ, - Шевролет Траверс Вистински Север

Тир Arсун АРЕСТА ЗГ 255 55Р 107Х Како А С Цела Сезона Одговара: Шевролет Траверс ЛТ, - Шевролет Траверс Вистински Север

DEN 2499.04

Од стоката
Достапно е за нарачката

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.ATURESСУН Ареста ЗГ02КАРАКТЕРИСТИКИ и Бенефиции за целата сезона перформанси подобрена контролираност тивко возачко искуство прегледiewсун Ареста ЗГ02 е гума за турнеја низ целата сезона произведена за патнички возила и Теренци.Гумата гарантира перформанси во текот на целата година. Ти (повеќе..) Големина : 255 55Р20. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2009-16 Шевролет Траверс ЛТЗ 2012-13 Буик Енклава База 2018 Шевролет Траверс Висока Земја 2010-11 Буик Енклава ЦХЛ 2011-16 Гмц Акадија Денали 2017 Гмц Акадија Ограничена База 2018-23 Буик Енклава Авенир 2022-23 Акура МДХ Ш-АВД 2008 гмц акадија слт 2014-17 Буик Енклава кожа 2010 Гмц Акадија Сле 2017-22 Гмц Кањон Денали 2009-10 Сатурн OUTLOOK XR И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО Нашиот Додаток За Вклопување за Да Проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Јокохама Геоландар БИОГРАФИЈА Г Цела Сезона 235 55Р 102В ТЕРЕНЕЦ Кросовер Гума Одговара : - Тојота Хајлендер XSE, -Lexus

Се одликува со Сложена технологија CV2 која ја подобрува влажната влечна сила без да ја загрози облеката

DEN 2410.88

ТИР Areсун АРЕСТА ЗГ 275 55Р 117В XL Како С Цела Сезона Одговара: 2014-Шевролет Силверадо Висока Земја, 2011-Гмц Сиера Денали

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1941.28

Пирели СКОРПИОН АТР Сите Терени 275 55Р 113х Лесен Камион Гума Одговара: 2007-Тојота Тундра Лимитед, Форд Ф-Лариат

Пирели СКОРПИОН АТР 275 / 55Р20 113ховервју СКОРПИОН АТР Е Гума За Сите Терени На Пирели, наменета за лесни ка�

DEN 1.00

Кенда Клевер Р Т КР Сите Терени ЛТ275 55Р 120 117р Е Лесна Гума За Камиони Одговара: 2007-Тојота Тундра Лимитед, Форд Ф-Лариат

Kenda Klever R / T KR601 LT275 / 55 R20 120 / 117 R Eoverviewkenda Е Klever R / T KR601 е груба теренска гума која е наменета за употреба на Те�

DEN 2.67