• Свеж
Јардсејвер Челик Складирање Барака, фт, Јајце Школка, Отворено Складирање Барака

Јардсејвер Челик Складирање Барака, фт, Јајце Школка, Отворено Складирање Барака

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Наклонет Покрив И Потпрен Дизајн Ви Овозможуваат Да Ја Закачите Оваа Барака За Складирање На Дворовите Со Стрелки Наспроти Друга Структура За Максимална Ефикасност На Просторот. Влезот Со Двојна Врата Може Да Се Состави На Двата Краја За Да Одговара На Вашите Потреби За Складирање. Заштитете И Чувајте Велосипеди, Мебел За Двор, Скари, Алатки, Тревник И Градинарски Материјали, Додатоци За Базен, Корпи За Отпадоци И Многу Повеќе. Оваа Зграда За Складирање Без Подови Е Изградена Со Галванизиран Челик И Се Издига 82 Инчи. На Највисоката Точка За Многу Простор За Маневрирање. Галванизиран Челик Третиран Со Цинк За Силна Отпорност На Корозија. Панелите Отпорни На Ув Не Бледнеат, Пукаат Или Се Искривуваат На Сончева Светлина. Наклонет Челичен Покрив За Намалување На Водата За Здружување. Двојните Врати За Нишање Можат Да Се Монтираат На Двата Краја За Прилагодување И Лесен Влез И Излез. Привлечнаesетика-Хоризонтална Обвивка Во Лушпа Од Јајца За Дополнување На Надворешноста На Домот. Компактната И Удобна Форма Ја Олеснува Потпрената Структура На Страната На Вашиот Дом Или Надворешна Зграда. Самостојно Склопување Со Претходно Исечен И Претходно Дупчен Дел. 12 Година Ограничена Гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.