Get Adobe Flash player

LISTA UCZESTNIKÓW WARSZTATU JĘZYK MIGOWY

LISTA UCZESTNIKÓW WARSZTATU

JĘZYK  MIGOWY

w ramach projektu  MNiSW „Wsparcie dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku”  

L.p. Nazwisko Imię

1. Bruzdowicz Anna

2. Głąb Wanda

3. Insadowska Krystyna

4. Lewandowska Anna

5. Mienik Lucyna

6. Nowowiejska-Błaszczyk Jadwiga

7. Piernik Bożena

8. Pytelewska Teresa

9. Retlikowska Irena

10. Rzeczycka Barbara

11. Skarżyński Kazimierz

12. Strupczewska Krystyna

13. Szychowska Krystyna

14. Watkowska Grażyna

15. Zalewska Jadwiga

Realizowane przez UTW Lipno w ramach Projektu „Kujawsko-Pomorskie Uniwersytety III Wieku”, dofinansowanego ze środków programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku”, przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Wspólnie dla Dobra” z Grudziądza

LISTA UCZESTNIKÓW WARSZTATU UDZIELANIE PIERWSZEJ POMOCY

LISTA UCZESTNIKÓW WARSZTATU

UDZIELANIE  PIERWSZEJ  POMOCY

w ramach projektu  MNiSW „Wsparcie dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku”  

L.p. Nazwisko Imię

1. Białkowska Hanna

2. Domeradzka Bożena

3. Furmańska Aleksandra

4. Głąb Wanda

5. Grzelecka Maria

6. Insadowska Krystyna

7. Janiszewska Stanisława

8. Krzyszczak Stanisława

9. Kuberska Teresa

10. Lewandowska Zdzisława

11. Lewandowska Anna

12. Matusiak Wiesława

13. Pytelewska Teresa

14. Rabiec Wanda

15. Skarżyński Kazimierz

16. Strupczewska Krystyna

17. Szląskiewicz Halina

18. Szychowska Krystyna

19. Watkowska Grażyna

20. Watkowski Ryszard

 Realizowane przez UTW Lipno w ramach Projektu „Kujawsko-Pomorskie Uniwersytety III Wieku”, dofinansowanego ze środków programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku”, przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Wspólnie dla Dobra” z Grudziądza

 

Warsztaty z technik informacyjnych

Warsztaty z technik informacyjnych ( będą odbywać się w sali nr 11 (piwnica) w Zespole Szkół im. R. Traugutta - Liceum Ogólnokształcące ul. Traugutta 1 w Lipnie od 4 kwietnia 2017 roku (wtorek) w godzinach 15:00 - I grupa, 16:00 - II grupa.

Harmonogram spotkań:
4-04-2017 (wtorek)
25-04-2017 (wtorek)
9-05-2017 (wtorek)
16-05-2017 (wtorek)
23-05-2017 (wtorek)

LISTA UCZESTNIKÓW WARSZTATU

TECHNIKI  INFORMATYCZNE

w ramach projektu  MNiSW „Wsparcie dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku”  

L.p. Nazwisko Imię

GRUPA I

1. Domeradzka Bożena

2. Kaszubska Teresa

3. Kowalska Maria

4. Krzyszczak Stanisława

5. Kwiatkowska Anna

6. Lewandowska Ewa

7. Mienik Lucyna

8. Orłamowska Teresa

9. Piernik Bożena

10. Płukis Mirosław

GRUPA II

1. Rabiec Wanda

2. Rumiński Józef

3. Rzeczycka Barbara

4. Skarżyński Kazimierz

5. Szychowska Krystyna

6. Watkowska Grażyna

7. Watkowski Ryszard

8. Wiśniewska Alina

9. Zdrojewska Grażyna

Wykład 5 kwietnia 2017 roku

Wykład 5.04.2017 roku o godzinie 16:30 odbędzie się w auli Zespołu Szkół im. R Traugutta, ul. Traugutta 1

Wykłady SUTW

Terminy wykładów w II semestrze roku akademickiego 2016/2017 

Data

Rodzaj zajęć

Godzina

Miejsce

24. 02. 2017

Spotkanie „ostatki”

16,30

MCK

   2. 03.2017

wykład

16,30

MCK

 16. 03.2017

wykład

16,30

Kino Nawojka

   5. 04.2017 (środa)

wykład

16,30

aula LO Lipno

27. 04. 2017

wykład

16,30

MCK

11. 05. 2017

wykład

16,30

MCK

25. 05. 2017

wykład

16,30

MCK

  8. 06. 2017

wykład

16,30

MCK

Ogłoszenie - Wykład 26.01.2017r.

Wykład 26.01.2017 r. odbędzie się w sali Kina Nawojka o godz. 16:30.
Zapraszamy

Wigilia

 15.12.2016 odbyło się spotkanie wigilijne słuchaczy UTW. Przybyło ponad 50 osób. W imieniu Proboszcza Parafii Bł. Biskupa Michała Kozala – duchowego opiekuna UTW, modlitwę poprowadził  ks. P. Alabrudziński. Potem był tradycyjny barszcz wigilijny, ryby, pierogi i wspólne kolędowanie.

Andrzejki 2016

 26.11.2016 odbyła się integracyjna zabawa andrzejkowa. Uczestniczyli w niej słuchacze UTW a także członkowie Związku Emerytów i Rencistów w  Lipnie. Okazuje się, że seniorzy potrafią się wspólnie  świetnie bawić, a kondycji fizycznej i fantazji mógłby im pozazdrościć niejeden młody człowiek.